KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15888119
nr 1588 8119
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Abstrakt. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
måndag 18 december 2023
kl 20:06:48
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig